Šodien: 17.07.2024.
Vārda dienu svin: Aleksis, Aleksejs, Alekss
LAT  |  RUS
Noskaidro, vai Tavas kājas ir pakļautas hroniskam vēnu mazspējas riskam!

Garāko kāju TOP 5

Lai gan mūsdienu skaistuma industrija balstās uz dažādu sievietes ķermeņa daļu estetizēšanu, nevar noliegt, ka tieši kājas visbiežāk nonāk uzmanības fokusā, it sevišķi – ja tās ir pārsteidzoši garas!

Šeit apkopots garāko kāju īpašnieču TOP 5. Dāmas, savaldiet skaudīgo skatienu!

#5

Anastasija Straševskaja no Sibīrijas 2014. gadā ieguva titulu Krievijas ”Mis garākās kājas”. Viņas augums ir 179 cm, bet meitenes kājas patiesi ir debesu augstumā - 106 cm.

#4

Mis Ņujorkas garāko kāju titulu ieguvusi modele Brūka Bankere (Brooke Banker), kuras 181 cm garais augums lepojas ar 119 cm garām kājām! Tās aizņem divas trešdaļas no viņas ķermeņa!

#3

Šobrīd 51 gadu vecā Ella Makfērsona (Elle Macpherson) 22 gadu vecumā tika atzīta par skaistāko sievieti pasaulē. Nav šaubu, ka viņas dailes noslēpums ir 185 cm augums un 123,5 cm garās kājas!

#2

Viena no izteiksmīgāko kāju īpašniecēm pasaulē ir 193 cm garā teksasiete Lorēna Viljamsa (Lauren Williams). Teju 125 cm garās kājas nav sievietes vienīgais trumpis – viņa ir lieliska volejboliste un skolotāja!

#1

Lūk, arī topa līdere, pasaulē garāko kāju īpašniece krieviete Svetlana Pankratova, kuras augums ir 196 cm, bet kāju garums – 132 cm. 2008. gadā Svetlana tika iekļauta Ginesa rekordu grāmatā!

Avots: http://www.therichest.com/rich-list/the-biggest/the-5-longest-legged-women-in-the-world/?view=all