Šodien: 17.07.2024.
Vārda dienu svin: Aleksis, Aleksejs, Alekss
LAT  |  RUS

Masāžas

Masāža tradicionāli ir bijis brīnišķīgs veids, kā sevi palutināt, turklāt tā sniedz arī neskaitāmus labumus ķermenim. Kāju veselība šajā ziņā nav izņēmums – profesionāla masāža ir lieliska stimulācija vēnām un limfai. Limfātiskās sistēmas galvenais pienākums ir saglabāt šķidruma līdzsvaru ķermenī. Tā ir viena no nozīmīgākajām cilvēka organisma sistēmām, kas ir saistīta arī ar visu asinsrites sistēmu kopumā.

Par asinsrites sistēmu rūpējas sirds, bet limfas kustību ietekmē elpošana un ķermeņa kustības. Lai tā nebūtu pārlieku noslogota un veiksmīgi pildītu savas funkcijas mūsu ķermenī, vēlams piekopt aktīvu dzīvesveidu un izvairīties no kaitīgiem ieradumiem. Tiem, kuri nevelta pietiekami daudz laika fiziskām aktivitātēm, rekomendējam limfodrenāžu veicinošas masāžas. Tieši cilvēkiem ar mazkustīgu dzīvesveidu tās īpaši ieteicamas kāju veselības profilaksei.

Šādas procedūras iedarbojas uz ādas un zemādas audiem, novērš muskuļu sasprindzinājumu, kā arī veicina vielmaiņu. Turklāt masāža sekmē arī kāju vēnu asins cirkulāciju, mazina tūsku, palīdz atbrīvoties no smaguma un diskomforta sajūtas. Procedūras laikā tiek aktivizēta asiņu un limfas plūsma, no organisma tiek izvadītas šlakvielas un liekais šķidrums. Atliek vien izvēlēties savu masieri, piemērotāko procedūru un izbaudīt masāžas priekšrocības!