Šodien: 22.05.2024.
Vārda dienu svin: Emīlija. Visu neparasto un kalendāros
neierakstīto vārdu diena.
LAT  |  RUS
Noskaidro, vai Tavas kājas ir pakļautas hroniskam vēnu mazspējas riskam!

Raksti par šo tēmu

Vasarā ir īpaši jārūpējas par vēnām

"Diemžēl hronisko venozo mazspēju pietiekami neizvērtē ne pacienti, ne ģimenes ārsti. Ja cilvēks iet pie sava ģimenes ārsta ar sūdzībām par asinsspiedienu, sirds slimību vai ko citu, vēnas šķiet tāds sīkums, un viņš par tām nesūdzas, bet ģimenes ārstam nav laika atvēlētajās minūtēs vēl pavaicāt, kā jūtas pacienta kājas," stāsta asinsvadu ķirurgs Dainis Krieviņš, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas mācību un zinātnes direktors, Latvijas Universitātes asociētais profesors.

Lasi vairāk šeit: http://www.mammamuntetiem.lv/articles/25220/vasara-ir-ipasi-jarupejas-par-venam/

Kāju vēnu problēmas - tas ir nopietni!

Paplašinātas vēnas nav tikai kosmētisks defekts. Tās neārstējot, var iedzīvoties ļoti nopietnās veselības problēmās, kam dažkārt var būt pat letālas sekas. Tāpēc mediķi uzsver, ka pret kāju vēnām jāizturas nopietni, jo paplašinātas vēnas ir tikai leduskalna redzamā daļa.

Lasi vairāk šeit: http://www.tvnet.lv/egoiste/veseliba/74804-kaju_venu_problemas_tas_ir_nopietni

Sagurušas kājas – problēma, ko nedrīkst ignorēt

Smaguma un noguruma sajūta kājās, īpaši vakaros, ir labi pazīstama daudzām sievietēm. Diemžēl ļoti bieži sievietes nezina, ka šķietami nevainīgie simptomi var būt pirmais trauksmes signāls, kas liecina par kādu no vēnu saslimšanām. Kā laikus atpazīt kāju vēnu problēmas un kā ar tām cīnīties, stāsta „Veselības centra 4” asinsvadu ķirurgs, flebologs Ints Ūdris.

Lasi vairāk šeit: http://www.delfi.lv/vina/personiba-un-brivais-laiks/reklamraksti/sagurusas-kajas-problema-ko-nedrikst-ignoret.d?id=24610059

Kāpēc rodas kāju vēnu problēmas, kā tikt galā

Varikozās vēnas ir problēma, ar kuru dzīves laikā saskaras gandrīz katrs trešais pasaules iedzīvotājs, savukārt pēc 50 gadu vecuma ar vēnu saslimšanām saskaras aptuveni puse cilvēku. Lai gan vairums šo problēmu uztver galvenokārt kā vizuālu defektu, novārtā atstāta vēnu varikoze var izraisīt daudz nopietnākas veselības problēmas. «Ģimenes aptiekas» farmaceite Diāna Dambīte sniedz padomus par profilaktiskām darbībām, kas palīdzēs izvairīties no nopietnākiem vēnu veselības apdraudējumiem.

Lasi vairāk šeit: http://apollo.tvnet.lv/zinas/kapec-rodas-kaju-venu-problemas-ka-tikt-gala/516587